T-FON TELEKOM ; Ulaştırma Bakanlığı tarafından Sabit Telefon Hizmeti vermeye yetkin kurumlara verilen STH lisansı ile; ULUSAL bazda kurumlara telekomünikasyon hizmeti sunmaktadır.

T-fon; güçlü altyapısı, doğru yaptığı yatırımları ile hızla gelişen teknolojinin sağladığı tüm yenilikleri yurt çapındaki tüm müşterilerine ulaştırmaktadır. Bu yaklaşımı ile T-fon Türkiye’ de telekomünikasyon sektörüne yeni bir soluk getirmiştir.

Türkiye ve yurt dışında yapmış olduğu teknoloji yatırımları ile; kurmuş olduğu genişlemeye açık güçlü omurgası üzerinden verdiği hizmetle müşterilerine profesyonel telekomünikasyon hizmetlerinin tüm avantajlarını sunar.

Şirket Profili

2009 yılından itibaren T-FON Telekom olarak devam eden ve telekomünikasyon sektöründe verdiği hizmetlerle kendini ispatlayan şirketimiz, tüm iletişim hizmetleri gereksinimlerine katma değerli çözümler ve ekonomik iletişim modelleri sunmaktadır.

T-FON Telekomünikasyon, çözüm ortaklarının müşterilerine sunacağı katma değerli iletişim çözümleri için alt yapıyı sağlamak, teknik destek ile yeni ihtiyaçlar için çözüm üretmek, bilgilendirmek ve teknoloji yatırımlarını en uygun işleyiş ile buluşturarak iş süreçlerine verimlilik kazandırmayı amaçlamaktadır.

İletişim ağları ve uygulamaları dünyasında şirketimiz,
-Ekonomik
-Müşteri Odaklı
-Güvenilir
-Sorumlu ve Özverili
olarak benimsediği değerler sayesinde müşterilerini; mevcut iletişim altyapısında desteklemek ve uygulama yatırımlarını korumalarına ve geliştirmelerine yardımcı olarak “Doğru hizmet, doğru zaman, doğru yer” hedefine hızlı adımlarla ilerlemektedir.

Vizyon

İletişim hizmetinde; bireysel, başlangıç seviyesindeki kullanıcılardan; kurumsal, profesyonel seviyedeki taleplere kadar her seviyedeki müşterimize aynı mükemmellikteki çözümleri sunmakla birlikte, sunduğumuz çözümlerde kaliteyi, verimliliği ve ulaşılabilirliği en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız sektördeki engin deneyimimizi, yeni teknolojileri, güçlü araştırma yeteneklerimizi ve yenilikçi düşüncemizi, uygulama hizmetlerindeki becerilerimizle birleştiriyoruz.

Bu amaçla yola çıkan T-FON Telekom için;
-Kalite, her alandaki hedeftir.
-Yenilikçilik, geleceğimizin güvencesidir.
-Sorumluluk, iş akışlarındaki belirsizliğin önleyicisidir.
-İş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeden yolumuza devam etmek yaptığımız işin temelidir.

T-FON Telekomünikasyon’un başarısının temelinde “sürekli değişim” ilkesi yatmaktadır. Bu ilke, sadece teknoloji endüstrisindeki gelişime ayak uydurmakla değil, içinde bulunduğu ortamın değişimine liderlik etmekle tarif edilebilir. Talep edilen geniş yelpazedeki iletişim hizmetinde, sıkıntı çekmeden her müşterinin ihtiyacına göre ortak çözümlerin üretildiği T-FON Telekomünikasyon ile tanışın ve “Müşterilerimizin memnuniyeti, bizim memnuniyetimizdir.” düsturunun rahatlığını yaşayın.