Sabit telefon numaraları da GSM numaraları gibi taşınabiliyor. Sabit numaranızı değiştirmeden T-FON Telekom’a taşıyabilir, avantajlı voip hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Sabit Numara Taşıma Nedir?

Sabit numara taşıma, sabit numaranızın değişmeden mevcut operatörünüzden farklı bir operatöre taşınması işlemidir. Sabit numara taşıma işlemi ile hizmet alınan mevcut operatörünüzle ticari ve fiziksel bağlantınız tamamen kesilecek, numaranız taşınan operatörden hizmet verir duruma geçecektir.

Numaranızı T-FON’a Taşımanın Avantajları

Sahip olduğunuz numaranız değişmeden ve lokasyon bağımlılığı olmadan kullanabilirsiniz.

Numara taşımanın herhangi bir taşıma, kurulum ve abonelik ücreti yoktur. İlk kullanım maliyeti sıfırdır.

Numaranızı taşımanızla birlikte eski operatörünüze olan tüm fiziksel ve ticari bağlantınız kesilir. Dolayısıyla eski operatörünüz artık hiçbir şekilde faturalama yapamaz ve eski operatörünüzün lokasyonunuza gelen telefon hattı kesilir.

Taşıdığınız tek bir numara üzerinden eş zamanlı sınırsız çağrı alabilirsiniz. (İnternet bant genişliğinize bağlı olarak.)

Farklı projeleriniz için birden fazla numara taşıyabilirsiniz. Taşıdığınız numaralar aranan numaranız bilgisi eşliğinde (CLD) mevcut hesabınıza yönlendirilir. Böylelikle santralinizde aranan numaranıza göre senaryolar oluşturabilir, santralinizde birden fazla proje çalışabilirsiniz.

Numaranızı T-FON’a taşıma süreci içerisinde kesinlikle kesintiler oluşmamaktadır.

Ücretsiz telesekreter servisi

Taşıdığınız numarayı istediğiniz mobil veya sabit numaraya yönlendirme.

Taşınan Numara Nasıl Kullanılır?

Taşınan sabit numaranız artık VOIP (Voice Over Internet Protocol) teknolojisini kullanarak hizmet verir. Taşınan sabit numaranız internet üzerinden hizmet vereceği için ip tabanlı bir yapıya (Ip Santral, Ip Telefon, PC-kulaklık vb.) sahip olmanız gerekir. Bireysel kullanıcılar için taşınan numaranızı mobil numaranıza yönlendirebilirsiniz. Bu durumda taşınan sabit numaranıza gelen çağrılar direkt olarak yönlendirilen numaraya gelecektir.

Taşınmış Numaranın PSTN (Analog Sabit Hat) Hatlardan Farkı Nelerdir?

Taşınmış numaranın herhangi bir sabit ücreti yoktur. PSTN (Analog Sabit Hat) numaralarda sabit ücret uygulaması vardır.

Taşınmış numarayı lokasyon bağımlılığı olmadan her yerden kullanabilirsiniz. Taşınma, yer değişikliği gibi durumlarda sorun yaşamadan kullanmanız mümkündür. PSTN hat fiziksel hat olduğu için taşınma gibi durumlarda nakil işlemi yapılması gerekir.

Taşınmış tek numaradan eş zamanlı sınırsız çağrı alabilirsiniz. PSTN hatlarda tek numara üzerinden tek kanal çağrı alınabilir.

Taşınmış numara esnektir. İstenilen tüm senaryolar hızlı ve kolay bir şekilde uygulanabilir. PSTN hatlarda değişiklik zaman alır. Daha maliyetlidir.

T-FON’a Taşınan Sabit Numaralarda Ücretlendirme

Detaylar ile alakalı fiyatlarımız için lütfen iletişime geçin. (0216 299 0 444)