Müşteri portföyünüzü geliştirmek için daha geniş kitlelere mi ulaşmak istiyorsunuz?
  • Günümüzde en etkili pazarlama yöntemlerinden biri de Toplu SMS ‘tir.
  • Toplu SMS, müşteriniz ve firmanız arasında hızlı ve ekonomik bir iletişim köprüsü kurar.

Toplu SMS Nedir?

Toplu SMS, internetin olduğu her yerden, müşterilerinize veya hedef kitlenize toplu yada tek tek kısa mesaj gönderme servisidir.

Toplu SMS Özellikleri

Web, Tablet ve Akıllı Telefondan Gönderim

Gönderimlerinizi web panelimizden, panel.tfonsms.com adresine erişerek yapabilirsiniz. Web panelimiz PC, tablet ve mobil uyumludur.

Başlıklı ve Abone Numaralı Gönderim

Belirlediğiniz 11 haneli alfanumerik başlığınızı veya T-FON’daki telefon numaranızı gönderici kimliği olarak kullanabilirsiniz. (Ör: 02162990444)

Kısa Numara ile Ret İmkanı

Gönderilen SMS metni içinde anahtar kelimenizi yazarak 4 haneli kısa numaraya SMS göndermelerini sağlayarak anahtar kelimenizle gelen SMS’lerin otomatik olarak kara listeye alınmasını sağlayabilirsiniz.

URL ile Ret İmkanı

SMS ‘lerinizin sonuna size özgülenmiş bir URL ekleyerek gönderim gerçekleştirebilirsiniz.

Ses (Voip) ve SMS ‘i Tek Panelden Kullanım

Tek cari hesap ve tek panel üzerinden Ses (VOIP) hesabı ve SMS hesabını kullanabilirsiniz.

İleri Tarihli Gönderim

Toplu SMS projelerinizi ileri bir zaman dilimi belirleyerek, belirlenen tarih ve saatte gönderimlerin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Gönderim Hızı Belirtme

Gönderim hızı belirterek gönderim yapabilirsiniz. Böylelikle SMS’leriniz aynı anda çok fazla numaraya değil, belirttiğiniz zamana yayarak homojen olarak gönderilir.

Kişi ve Gruplar Oluşturma

SMS gönderilecek kişilerinizi oluşturabilir, oluşturulan kişileri gruplayabilirsiniz. Kişilerinizi teker teker yada excel üzerinden toplu halde oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda seçtiğiniz veya filtrelediğiniz kişi veya gruplara sms gönderebilirsiniz.

Excel’den SMS Gönderme

Excel ‘de oluşturulan toplu SMS datanızı panel üzerinden yükleyerek toplu SMS gönderimi gerçekleştirebilirsiniz.

Dinamik Alanlı Gönderim

SMS gönderim datanızdaki kişiye özel bilgileri datanızdaki haliyle mesaj metnine ekleyebilirsiniz.

Karakter ve Boyut Bilgisi

Panelden mesaj yazarken canlı olarak “yazılan”, “kalan”, “kredi” şeklinde canlı bildirimler yer almaktadır.

Kara Liste Oluşturma

Tarafınızdan SMS almak istemeyen numaraları kara listeye alabilirsiniz. Sonradan siz bu kişilere mesaj göndermeye çalışsanız bile sistem kara listenizi kontrol edip göndermeyecektir.

Gelen SMS Alma

T-FON Telekom’dan tahsis ettiğiniz (0850, 0212,0312 v.b.) ya da T-FON Telekom’a taşıdığınız numaralarınıza SMS alabilirsiniz.

OTP (One Time Password) SMS

OTP (One Time Password), güvenlik ve doğrulama amacıyla kullanılan, tek kullanımlık şifre/parola v.b. SMS’lerdir. OTP SMS’ler özel bir kanal üzerinden hızlı bir şekilde gönderilmektedir.

Özel Günlerde Otomatik Gönderim

Kişilerinizi oluştururken doğum tarihi, evlilik tarihi gibi bilgileri girebilirsiniz. Bu özelliği açmanız durumunda ilgili tarihlerde daha önceden tanımladığınız sms taslağına göre otomatik olarak kutlama mesajları gönderebilirsiniz.

SMS API – Entegrasyon

API ile entegrasyon yaparak kendi yazılımız üzerinden SMS gönderebilirsiniz.
Gönderim raporu Push desteği, ip ile yetkilendirme yapabilme, Bakiye sorgulama desteği, “n” mesajı “n” kişiye gönderme desteği.

Otomatik Kredi İadesi

Teslim edilemeyen SMS’lerin kredi iadesi otomatik olarak yapılmaktadır. Gönderilen SMS ‘lerde hatalı numaralar, teslim süresini dolduran ve teslim edilemeyen SMS ‘lerin kredisi ise belirlediğiniz süre sonunda (son teslim tarihi) otomatik olarak iade edilmektedir.

Mükerrer SMS Kontrolü

Aynı gün içinde bir numaraya aynı içerik tekrar gönderilmeye çalışıldığında, hem numara sahibini rahatsız etmemek hemde bakiyenizi korumak için sistem engelleme yapar. Bu özellik ayara bağlı olarak değiştirilebilir.

Mükerrer SMS Kontrolü

SMS bakiyeniz tanımladığınız eşiğin altına düştüğünde sistemde tanımlı olan e-posta adresinize ve cep telefonunuza otomatik olarak bildirim gönderilir.

Kredi Kartı ile SMS Paketi Satın Alma

Voip kredilerinizi ve SMS paketlerinizi kredi kartıyla satın alabilirsiniz.

SMS Gönderim Raporları / Takibi

Toplu SMS gönderimlerinizi detaylı olarak inceleyip raporlayabilirsiniz.

Nasıl Kullanırım?

Toplu SMS, internet üzerinden panel.tfonsms.com adresine erişerek veya API aracılığıyla kendi yazılımlarınız üzerinden web arayüzüne girmeden sms gönderim işlemi yapabilirsiniz.

Toplu SMS Paketleri ile alakalı fiyatlarımız için lütfen iletişime geçin. (0216 299 0 444)